• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular

SAYIN ÜYELERİMİZ ve DOĞANBEYLİ HEMŞEHRİLERİMİZ DERNEĞİMİZE KATKILARINIZI BEKLİYORUZ.


DERNEĞİMİZ VE SİTEMİZLE İLGİLİ DUYGU VE DÜŞÜNCELERİNİZİ ZİYARETÇİ SAYFASINA YAZABİLİRSİNİZ.


SEYİT ALİ TÜZ HOCAMIZ PAZAR GÜNLERİ  İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA  DERNEK BİNAMIZDA HADİS DERSLERİ YAPMAKTADIR. HEMŞEHRİLERİMİZE DUYRULUR


İstanbul Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 0   0
EURO 0   0
       
Özlü Sözler
Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez. (Montaigne)
İSMAİL KATMERCİ-KATMERCİLER ARAÇ EKİPMAN SANAYİİ

KATMERCİLER ARAÇ ÜSTÜ
EKİPMAN SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
 

İsmail Katmerci - Yönetim Kurulu Başkanı
 

İsmail Katmerci, 22 Kasım 1949'da Konya-Doğanbey’de doğdu. Babasının adı İbrahim, annesinin adı Havva'dır. İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Fakültesi mezunudur. 1982 yılında grup şirketlerinden Katmerciler Profil A.Ş. yi profil ve saç ticareti yapmak amacıyla kurarak iş hayatına başlamış, 1985 yılında üretim yapmak amacıyla grubun amiral şirketi Katmerciler Araç Üstü Ekiman A.Ş. yi kurmuştur. Halen Katmerciler de Yönetim kurulu başkanlığı görevine devam etmektedir.

Evli ve 3 çocuk babası olan İsmail Katmerci 22 ve 23.dönem AKP İzmir milletvekilliğini yürütmüş, İzmir Ticaret odası meclis üyeliği yapmıştır.

1985 yılında kurulan Katmerciler, 30 yılı aşkın deneyimi, güçlü Ar-Ge Merkeziyle Türkiye Araç Üstü Ekipman sektörünün öncü ve lider şirketi, en büyük ihracatçısı ve halka açık tek şirketidir. Tümü kalite belgeli 30’a yakın araç üretimiyle, geniş ürün gamına sahiptir. Şirketin ürün yelpazesi içinde İtfaiye Araçları, Kanal Açma Araçları, Kurtarma Araçları, Su ve Yakıt Tankerleri, Tanker Treyler, Hidrolik Sıkıştırmalı Çöp Kasaları, Vidanjör ve Çöp Semi Treyler, Hidrolik Çöp Kasaları, Mobil Bakım Araçları, Eklemli Platformlar, Damperler, Damper Treyler, Çimento Silobaslar, Vinçli Kasalar, Vinç, Low-Bed Treyler, Kayar Platformlar, Kablo Döşeme Araçları, Kablo Çekme Araçları ve Hidroliftler yer alıyor. İleri teknolojiye dayalı üretim kabiliyetiyle, Toplumsal Olaylara Müdahale Araçları (TOMA) üreten Katmerciler, Savunma Sanayinde çalışmalarına devam ediyor.

 

 

Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
mehmet karagözoğlu
1976-78 yıllarında ortaokulda türkçe öğretmenliği yaptım. eski dostlar ve öğrencilerim yazarsa sevinirim.Allaha emanet olun.selamlar.mail adresim karagoz562003@yahoo.com

zeynep çelen
iyi günler.Derneğinizin üniversiteli öğrencilere vermiş olduğu burs yardımından yararlanmaktayım .Burs için tüm ügelerinize ve tüm yardım severlere çok teşekkür ederim.Allah hepinizden razı olsun .


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
© Copyright 2019  V4.0 Tüm Hakları Saklıdır. Hazır Dernek Sitesi | Hazır Köy Sitesi
Top