• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular

SAYIN ÜYELERİMİZ ve DOĞANBEYLİ HEMŞEHRİLERİMİZ DERNEĞİMİZE KATKILARINIZI BEKLİYORUZ.


DERNEĞİMİZ VE SİTEMİZLE İLGİLİ DUYGU VE DÜŞÜNCELERİNİZİ ZİYARETÇİ SAYFASINA YAZABİLİRSİNİZ.


SEYİT ALİ TÜZ HOCAMIZ PAZAR GÜNLERİ  İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA  DERNEK BİNAMIZDA HADİS DERSLERİ YAPMAKTADIR. HEMŞEHRİLERİMİZE DUYRULUR


İstanbul Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 0   0
EURO 0   0
       
Özlü Sözler
İstemek "istiyorum" demek değil, harekete geçmektir. (A.Maurrois)
ECZACI MUSTAFA ÖNCEL

ECZACI MUSTAFA ÖNCEL

1929 yılında Konya'nın Doğanbey nahiyesinde doğan ve Konya Erkek Lisesi'nin ardından 1953 yılında İstanbul Tıp Fakültesi Eczacılık Okulu'ndan mezun olan Mustafa Öncel, mezuniyeti sonrasında çalışma hayatına Çankırı Devlet Hastanesi'nde eczacı olarak başlamıştı. 1956 yılında serbest meslek hayatına geçen Ecz. Mustafa Öncel, ilk eczanesini Isparta'nın Yalvaç ilçesinde açmış, daha sonra Konya'da ilk olarak Işık Eczanesi'ni, ardından da Büyük Eczane'yi kurarak uzun yıllar serbest eczacılık yapmıştı. Kurucumuz Ecz. Mustafa Öncel’in 1973 yılından itibaren ilaç sanayinde yaptığı yatırımlar Selçuklu Holding’in temelini oluşturmaktadır.

Selçuklu Holding; 50 yıla yakın bir süre ilaç sektöründe faaliyet göstermiş, Türkiye’nin ikinci nesil eczacılarından Ecz. Mustafa Öncel tarafından 1997 yılında kurulmuştur.

Holding bugün; farklı sektörlerde faaliyet gösteren on bir şirketi bünyesinde barındırmaktadır. Selçuklu Holding, ilaç üretimi konusundaki hassasiyet ve titizliği,  faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde uygulamaktadır.

ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANI CENNET OLSUN

ADRES

Veysel Karani Mahallesi Çolakoğlu

Sokak No: 10, Rings Rezidans, Kat: 7-8-9    34885  
Sancaktepe / İSTANBUL

90 (216) 564 82 00   90 (216) 564 82 99

Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
mehmet karagözoğlu
1976-78 yıllarında ortaokulda türkçe öğretmenliği yaptım. eski dostlar ve öğrencilerim yazarsa sevinirim.Allaha emanet olun.selamlar.mail adresim karagoz562003@yahoo.com

zeynep çelen
iyi günler.Derneğinizin üniversiteli öğrencilere vermiş olduğu burs yardımından yararlanmaktayım .Burs için tüm ügelerinize ve tüm yardım severlere çok teşekkür ederim.Allah hepinizden razı olsun .


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
© Copyright 2019  V4.0 Tüm Hakları Saklıdır. Hazır Dernek Sitesi | Hazır Köy Sitesi
Top